Juryvoorzitter benieuwd naar inzendingen | Fotowedstrijd IJsselstein 2011
  • Enquête

    Zou je een bezoek willen winnen aan de Gebrandytoren of de toren van de Sint Nicolaasbasiliek?

    Loading ... Loading ...
  • Official Partner



    De Van Oord Makelaardij uit IJsselstein is de Official Partner van de wedstrijd.

Sponsors

Mede dankzij diverse enthousiaste sponsors en bedrijven die een prijs ter beschikking stellen voor de winnaars, is het voor Stichting Fotowedstrijd mogelijk om Fotowedstrijd IJsselstein te organiseren. Kijk zowel op de pagina Sponsors als op de pagina Bedrijven, om te zien welke ondernemers de wedstrijd een warm hart toedragen.

Juryvoorzitter benieuwd naar inzendingen




Beste fotografie liefhebbers,

IJsselstein is een hele mooie stad, gelegen in de prachtige Lopikerwaard. Daar zijn wij met z’n allen trots op. Zeker in dit jaar waarin IJsselstein als stad 700 jaar bestaat. Er wordt dit jaar van alles georganiseerd. Fotowedstrijd IJsselstein geeft iedereen de mogelijkheid om met andere ogen naar onze eigen omgeving te kijken. Die indrukken kan men, zoals dat vroeger zo mooi heette, ‘op de gevoelige plaat’ vastleggen en inzenden voor deelname aan de wedstrijd.

Ik ben benieuwd wat editie 2010 aan fantastische foto’s gaat opleveren. Daarom roep ik u op om mee te doen aan de wedstrijd en wie weet zie ik u bij de prijsuitreiking.

Met fotografische groet,
Patrick van den Brink

Burgemeester van IJsselstein &
Juryvoorzitter van Fotowedstrijd IJsselstein