Vandaag start de Van Oord Makelaardij Fotowedstrijd IJsselstein 2011
Vandaag begint de negende editie van de Van Oord Makelaardij Fotowedstrijd IJsselstein. Het thema ‘Nieuw & Oud IJsselstein’ werd in augustus aangekondigd, zodat deelnemers voor hun fotografie de nodige tijd hadden.
Bekijk hier het originele artikel (PDF) in Zenderstreeknieuws >>

V.l.n.r.: Martin Planken, voorzitter Stichting Fotowedstrijd IJsselstein, David van Oord, directeur Van Oord Makelaardij en Patrick van den Brink, burgemeester en juryvoorzitter Fotowedstrijd IJsselstein
Burgemeester Patrick van den Brink is juryvoorzitter en geeft aan dat iedereen het thema mag interpreteren zoals zij dat zelf willen: Geen idee is te gek. U kunt denken aan nieuwbouw in IJsselstein. Denk bijvoorbeeld aan de bibliotheek waar nu aan gebouwd wordt, maar u kunt ook denken aan gebouwen die er al heel lang staan. Maar beperk u niet alleen tot die gebouwen. Denk ook aan de mensen om u heen. Denk aan uw kleinkind dat geboren is, of wellicht uw oma die honderd is geworden. U mag alles zelf bedenken. Wij vinden het leuk als u uw enthousiasme laat gelden. We hopen u allen van harte te ontmoeten op de prijsuitreiking van de Van Oord Makelaardij Fotowedstrijd IJsselstein 2011.”
Martin Planken, voorzitter van Stichting Fotowedstrijd IJsselstein: “In IJsselstein worden het hele jaar door leuke activiteiten georganiseerd waar mooie foto’s van gemaakt kunnen worden. Daarnaast bieden het historische karakter van de stad en de Lopikerwaard een bijna onuitputtelijke bron voor de fotograaf. De échte ontdekkingsreis zit hem naar mijn mening niet in het zoeken naar nieuwe omgevingen maar in het hebben van nieuwe ogen. Geef je ogen dus goed de kost.”
Check de tips en trucs en specificaties en schrijf je in voor de nieuwsbrief. De sluitingsdatum is 21 januari 2012. De prijsuitreiking vindt in maart plaats.
Met fotografische groet,
Stichting Fotowedstrijd IJsselstein
Martin Planken,
voorzitter