
Comité van Aanbeveling
Fotowedstrijd IJsselstein hecht veel waarde aan haar comité van aanbeveling, dat bestaat uit prominente personen die verschillende plaatselijke geledingen vertegenwoordigen. Met hun inzet en betrokkenheid kunnen zij de bekendheid, uitstraling en slagvaardigheid van onze activiteiten vergroten. Naast onze partners, sponsoren en vrienden, zijn zij de ambassadeurs van Fotowedstrijd IJsselstein.
Het Comité van Aanbeveling bestaat uit:
- Dhr. mr. P.J.M. (Patrick) van Domburg, burgemeester van IJsselstein | juryvoorzitter
- Dhr. Bert Murk, onbezoldigd Directeur van Museum IJsselstein en bestuurslid stichting Stadsmarketing IJsselstein
- Dhr. Mr T. Duinstra, notaris bij Blokhuis en Duinstra Notariskantoor, gespecialiseerd in familierecht en onroerend goed, tevens lid van de EPN (Vereniging van Estate Planners in het Notariaat)
Recent Nieuws




🎥 Wedstrijd met één week verlengd t/m 6 juni 2021. Bekijk de video met burgemeester Van Domburg!


Foto’s van, voor en door IJsselstein. Momenten van Leven hoofdsponsor 2021 [Zenderstreeknieuws]


De 'Momenten van Leven Fotowedstrijd IJsselstein 2021' is begonnen. Het thema is: "IJsselsteinse lente in de lockdown" [Zenderstreeknieuws]

Cadeauwinkel Momenten van Leven voor de 3e opeenvolgende editie hoofdsponsor van Fotowedstrijd IJsselstein 2021

Thema Momenten van Leven Fotowedstrijd IJsselstein 2021: "IJsselsteinse lente in de lockdown"

Verjaarskalender Momenten van Leven Fotowedstrijd IJsselstein: één van drie mooie initiatieven tijdens coronacrisis in IJsselstein | indebuurt.nl











Win een diner voor twee bij Restaurant Rivers Marnemoende, de Culinair Partner van de ‘Momenten van leven Fotowedstrijd IJsselstein 2019’


'Verrassend IJsselstein' en 'Mobiliteit' zijn de thema's van Fotowedstrijd IJsselstein 2019 [Zenderstreeknieuws]

We zijn begonnen! Hoofdthema is "Verrassend IJsselstein". Het subthema is "Mobiliteit". Doe mee!


De voorbereidingen worden getroffen voor de 'Momenten van Leven Fotowedstrijd IJsselstein 2019'!



Restaurant Rivers Marnemoende wordt Culinair Partner van Fotowedstrijd IJsselstein 2019











































Burgemeester mr. P.J.M. (Patrick) van Domburg wordt juryvoorzitter én lid Comité van Aanbeveling

De jury is er klaar voor om de winnende foto’s te gaan kiezen. Met een brede expertise op het gebied van fotografie, cultuur, historie en stadsmarketing, zit dat wel goed!
Ruim 7.000 personen ontvangen onze nieuwsbrieven. De afgelopen jaren hebben duizenden inwoners en bezoekers aan de wedstrijd meegedaan: door deel te nemen en/of te stemmen voor de publieksprijs. Schrijf je ook in voor de nieuwsbrief!
Via het online deelnamesysteem kan je 24 uur per dag en 7 dagen per week een account aanmaken, jouw foto uploaden en/of je stem uitbrengen voor de publieksprijs!
Fotowedstrijd IJsselstein werd van 2003 tot en met 2011 jaarlijks georganiseerd: 9 keer op rij. Sinds 2017 is de wedstrijd weer terug op de jaarlijkse agenda!